COPPA COMPANY

Vizyon

MODA GİYSİLER ÜRETEREK,YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRAN,SÜRDÜRÜLEBİLİR KALİTELİ ÜRÜNLERLE,ÇOCUKLARIN SAĞLIKLI VE RAHAT GİYİNMELERİNİ SAĞLAYAN VE DÜNYA GENELİNDE TÜKETİCİLERİN İLK TERCİHİ OLMAYI HEDEFLİYORUZ.

Misyon

YAPTIĞIMIZ İŞLERİ EVRENSEL DEĞERLERE BAĞLI KALARAK VE ÇAĞIN GETİRDİĞİ TEKNOLOJİYİ KULLANARAK KENDİNİ DAİMA GELİŞTİRMEK.MÜŞTERİLERİMİZEHER ZAMAN DAHA KALİTELİ VE RAHAT BİR ÜRÜN SUNMAYI HEDEFLEMEK. KARŞILIKLI GÜVEN VE SAYGIYA DAYALI İLİŞKİLER GELİŞTİRMEK. ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME YATIRIMLARIMIZLA,TEKNOLOJİK YENİLİĞİ KULLANARAK YENİ PAZARLARA SEKTÖRDE ÖNCÜLÜK ETMEK. DOĞAYA SAYGI DUYMAK , GLOBAL ÇEVREYİ KORUMAK VE GELİŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞMAK. İLERİDE BÜYÜMEYE TEMEL OLUŞTURMAK İÇİN ADİL KAZANÇ SAĞLAMAK.

2003
Firmamız 2003 yılında perakende çocuk giyim sektöründe faaliyete başlamıştır.
2013
Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız, edindiği tecrübeler doğrultusunda 2013 yılında Vişne Ticaret Merkezinde Toptan Satış Mağazasını açarak, Toptan Çocuk Giyim Sektörüne adım atmıştır.
2016
2013 yılından 2016 yılına kadar toplam 300 m2 alanda hizmet sunan firmamız, müşterilerimizin destekleri ve talepleri doğrultusunda 4 kattan oluşan 1200 m2 alana sahip yeni binasına taşınmıştır.
2018
Coppa Baby gelişen teknolojik altyapısıyla beraber E-Ticaret hayatına başlamıştır.
 • 500+
  MODEL
 • 2.000.000+
  ÜRÜN
 • 20+
  PERSONEL
 • Müşterilerimizin taleplerinin karşılanmasını garanti eden tüm ürünlerimizin büyük miktarlarda stokunu depolarız. Bu aynı zamanda mümkün olan en iyi hizmeti sağlamada güvenilirliğimizi ve kararlılığımızı da doğrular.
 • Yüksek kaliteli ürünleri çok rekabetçi fiyatlarla temin ederek müşteri memnuniyetini ve değerini sağlamayı hedefliyoruz.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN